biuro@alterct.com

+48 15 844 81 77

Nagrzewnice

Nagrzewnica

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, w naszej ofercie umieściliśmy produkty światowego lidera w produkcji przenośnych rozwiązań z zakresu kontroli mikroklimatu. W tej kategorii znaleźć można nagrzewnice elektryczne, gazowe, oraz olejowe.

Są to urządzenia grzewczo - wentylacyjne, popularnie zwane nagrzewnicami lub dmuchawami, których praca polega na nagrzaniu powietrza. Nagrzewnica ma wentylator wbudowany który wymusza obieg powietrza. Mamy dwa rodzaje nagrzewnic mobilne, stacjonarne. Ze względu na rodzaj ogrzewania rozróżniamy nagrzewnice : elektryczne oraz różne paliwa. Ze względu na rodzaj paliwa mamy następujące nagrzewnice:

  • Nagrzewnice elektryczne
  • Nagrzewnice gazowe
  • Nagrzewnice olejowe
  • Nagrzewnice na paliwa stałe
  • Nagrzewnice na olej uniwersalny (przepracowany)
  • Promienniki olejowe / promienniki elektryczne.

działanie nagrzewnicy

Osuszacze MASTER to pięć lini urządzeń: osuszacze profesjonalne (serie compact, neutral i rental), osuszacze domowe oraz osuszacze adsorpcyjne. Przy optymalnych warunkach pracy dla osuszaczy (ok. 20 °C) wydajność urządzeń usuwających wilgoć marki MASTER okazała się bezkonkurencyjna w porównaniu do innych dostępnych na rynku. W zależności od modelu osuszacze MASTER wyposażone są w wbudowany higrometr, licznik roboczogodzin, lampę UV (zabija bakterie i zarazki), elektroniczny panel sterowania, filtr węglowy i całą gamę innych dodatków, dzięki którym usuwanie wigoci staje się banalnie proste. osuszacze MASTER charakteryzują się niskim zużyciem energii, wysoką wydajnością oraz wysoką jakością wykonania. Automatyczne rozmrażanie przy niskich temperaturach, mocna i wytrzymała konstrukcja odwilżaczy- odpowiednia do pracy w ciężkich warunkach-, a to wszystko w ergonomicznej obudowie, która ułatwia użytkowanie, transport, oraz ewentualne magazynowanie. W ofercie znajdą Państwo osuszacze kondensacyjne (tradycyjne), oraz osuszacze adsorpcyjne - zarówno przemysłowe jak i domowe - które umożliwiają skuteczne usuwanie wilgoci w niskich temperaturach, już od 0 °C. Przy stosowaniu osuszaczy należy pamiętać, że zbyt szybkie osuszanie może doprowadzić do zniszczenia osuszanej powierzchni, dlatego bardzo ważny jest odpowiedni dobór urządzenia. Zapraszamy do korzystania z kalkulatora doboru osuszaczy.