biuro@alterct.com

+48 15 844 81 77

Nowa strona internetowa ALTER PPH

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową stronę internetową naszej firmy. Potrzebę odnowienia naszego wizerunku czuliśmy już od bardzo dawna. Pracę nad nową stroną internetową trwały dosyć długo, dlatego mamy nadzieję, że dzięki niej będziemy mogli w jeszcze lepszy sposób pomóc profesjonalistom w ich pracy. Nie tylko poprzez dostarczenie sprzętu, ale przede wszystkim niezbędnych informacji i wiedzy.

W tym momencie uruchomiliśmy takie zakładki jak Oferta czy Serwis. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje na temat sprzętu dostępnego w naszej firmie oraz oferowanych przez nas usług. Już wkrótce zostanie włączona również część zatytułowana "Materiały pomocznicze", w której nasi eksperci będą dzielić się z Państwem swoją wiedzą na temat technik spawania oraz popowiedzą jak najlepiej, w pełni wykorzystać posiadany sprzęt.

Liczymy, że ta strona pozwoli nam zbudować pozytywne relacje i nie będzie jedynie miejscem poszukiwania danych kontaktowych, ale przede wszystkim będzie wsparciem podczas codziennej pracy.